Duben 2011

Fotečka-psací potřeby

29. dubna 2011 v 16:35 Fotky,malby
Ahojky vítejte u článku.Dneska je to takové ne divné ani normální.Sluníčko svítí ,pařák a malá přeháňka a něco takové nahoru dolu bylo i ve škole.
Jelikož je nuda tak jsem fotila.Nemůžu majít foťák tak webkou.No a s tou se toho nedá tolik zaměřit tak jsem fotila pero a zmizík.

Je to taková trapná fotka,ale nekopírovat.

Prostě musí-aneb závislost

28. dubna 2011 v 16:11 Magazín(články o všem možném)
Někteří lidi jsou na něčem závislí ať je to:drogy,braní prášků,chození ven,čtení knížek,alkohol atd...
Ovšem někteří lidi čtou knížky normálně tím myslím že si prostě přečtou knížku.Ale já mám na mysli ty maniaky.Prostě musí číst knížku,neboli je na tom závislí.Jednou začne a chytne ho to natolik že musí pořád.
Další příklad je třeba že:Někdy,jednoho dne si onen člověk založí blog a začne psát.Líbilo se mu to a zítra otevře blog a zase začne psát.Po týdnu se z toho stane pořád.Vždycky otevře ten blog a prostě musí něco psát i když to jsou nesmyslné články.
Tomuto se říkán závislost a tak zvaní "závisláci".
Neříkám že jsme my blogeři na blogu závislí když každy den napíšeme článek.Já mluvím o těch co píšou pořád,několikrát za den a nemůžou se od toho odtrhnout.

Teď dám jiný příklad:PC hry.
Jsou lidi kteří si je občas zahrojou nebo třeba jednou za den.Ale jsou tu opět ti závisláci kteří hrajou třeba celí den a to pořád.Řekněme zhruba 12hodin denně a to každy den.
No je i něco horšího:závislost na drogách.
Párkrát si vezmeš dávku a musíš pořád.A to teda fakt musíš.Člověk je v takovém tranzu ,že pro další dávku udělá skoro cokoliv.
Odvikání je mnohdy těžké období.To si člověk musí vytrpět.Ovšem může si za to víceméně sám.
Někdy (a to je horší)člověk na drogy umře.
Člověk může být závislí na všem.Někdo na blogu,na práci,PC hrách,čtení knížek,PSP,a je tu dalších 100 způsobů závislosti.

Deníček 0.1

26. dubna 2011 v 15:41 deníček
Ahojkyy
Takže milý deníčku.
Dneska je velmi tmaví den,je dusno a chystá se (opět)k dešti.
Ve škole to nebylo ani dobré ani zlé.Nejvíc mě bavila (jak jinak)výtvarná výchova.
I ♥ Vv
No to bude asi všechno jen další zbitečný článek.
Ale dám jsem aspoň nějakou fotečku.

Podle mě je to hezká i zajímavá fotečka.Není to nic nového ,ale je to hezké.
OKO
Proč ne?
Já bych řekla že to je umělecké,nádhera ,no prostě se mi líbí a proto jsem to oko sem dala.
Škoda že neznám autora :(

zdroj obrázku:http://www.rodina-finance.cz/

cosi

25. dubna 2011 v 18:43 Nic a všechno
Věříte na duchy,magii,čáry,kouzla?
Já vím že někdo ne někdo ano.
Nebudeme se hádat jestli duchové jsou nebo ne.
Já věřím a to mi stačí.Pořád mě připadá že tento svět obklopuje něco magického.Ano pro většinu případů je vysvětlení buď:přírodní jev nebo fyzika,chemie.
No podle mě jsou i takové případy kdy každý moc dobře věděl že to není ani příroda ani fyzika atd.
Jen to tak zakryli a hezky zametli pod kobereček.
Já bych řekla že tyto magické věci mají i něco spojeného se sny.Jsou i taková média ano,ale o těch teď nechci mluvit.Člověku se zdá nějaký sen a v něm je takoví moment.Pak se probudíme a někdy v tom dnu máme pocit že jsme to už zažili nebo vyděli.Byl to ten moment ve snu.
Nevím jestli to má víc lidí,ale já ano.No teď ze mě nedělejte idiota,prosím.Ať je to normální či ne je to jedno.
Jen bych chtěla říct že sny,vesmír a magie má možná něco společného.
A vy co nevěříte jak mi vysvětlíte toto:
Jsem vedle dveří všude klid,pohoda žádný vítr a ty dveře najednou začnou bouchat a zavírat se a otevírat.Stále dokola.Nakonec to utíchne a jako by se nic nestalo.

Krev,červená tekutina

25. dubna 2011 v 18:17 Magazín(články o všem možném)
Krev nemám moc v oblibě.Samozřejmě nemůžu říct že ji nemám ráda.Každý ji musí mít rád, teče v jeho těle.Ale já nemám ráda když krev teče nebo je někde v ampulce ,když protíká mím tělem a nevidím ji tak ji mám ráda.Krev je součástí našeho života.Je to velmi důležitá tekutina.Krev je naše,každý člověk má svou.Každá rodina má svou krev.Ona "červená tekutina"je celkem velkou součástí nás,našeho života.Někdy hlavně ve starších dobách se dával slib krví.Byl to slib který by se neměl porušovat.
Já osobně krev ,tekoucí krev někde mimo tělo a žíly nemusím.Je mi z toho špatně a ponejvíc omdlím.Nemohla bych být doktorkou.Stačí menší říznutí a motá se mi hlava.
No spět ,krev se dá i darovat.Třeba když člověk stratí příliš krve tak mu nějakou dají.Jenže oni mu nedají ledajakou.Každý člověk má určitou skupinu a tomu určitému se musí podávat krev té samé skupiny.Nikdy se nesmí člověku dát jiná skupina než má.Moc lidí se tím asi nezaobírá a nevižívá se v tom jakou má skupinu.Něják to neřeší,ale je to velmi důležité vědět svou skupinu krve nebo svých blízkých.
To bude asi vše.
Ale o krvi je toho hodně co povídat tohle téma se dá vzít různými způsoby.
Třeba dneska jsem vyděla na chodníku kapky krve.(udělalo se mitrochu špatně)Ano mohla někomu jen týct krev z nosu ,ale mohlo to být něco vážnějšího.
Krev je velmi vzácná,důležitá k životu i k smrti.

Prší:Déšť,bouřka

25. dubna 2011 v 14:35 Magazín(články o všem možném)
Prší
Dneska i včerá pršelo.Nevím jestli vy chodíte ven do deště,ale moc lidí si neřekne:"Hurá venku prší jdem tam."
Když už jsme venku a začne pršet tak rychle běžíme domů.
Déšť: je to něco dobrého nebo špatného?
Vemte si že by vůbec nepršelo,bylo by jenom sucho,nerostly by žádné rostliny.Kdyby nepršelo nic by nerostlo,déšť je důležitý přírodní jev.Příroda má všechno zařízené.Ale to víme.Že?
No ale co třeba vnímat déšť jako něco magického.Z nebe se snese první kapka a dopadne na zem.My jsme venku a vůbec neutíkáme před deštěm.Naopak začneme se v něm vyžívat,tancovat,užívat si že prší.Každá kapka je něco mocného.Ten pocit z toho že prší.Mít tu radost,upřímnou radost.Jen z deště.
Je déšť voda?
Já sama uplně na 100% nevím.Samozřejmě se to dá najít na internetu,ale chtěla jsem si tipnout sama.Já bych řekla že to tak uplně voda není.Kapky deště nejsou čisté a proto bysme je neměli pít.Kapka deště je :něco jako slaná voda,výpary ze země jdou do nebe a tam se ukryjí do mraků a stále tam ta vlchkost nabívá.No a zřejmě pak to vypukne ,začne pršet.Určitě se to dá fyzicky vysvětlit.Boužel my jsme to ve škole ještě neprobírali.
S deštěm je někdy spojená i bouřka.A to je teprve něco.Ten pohled ,ještě víc magičtější.V bouřce jsou hromy blesky a burácení.
Můžeme si představit jako elektrické volty nebo běhající hady na obloze stále dokola.
U nás zrovna teď prší i hřmí.
Člověka to naštve že si nemůže udělat hezkou procházku při sluníčku.
No ale skuste někdy jít do bouřky a nádherného deště.(nechoďte do lesa!)Je to hezký pocit běhat v tak magické chvíli.Skuste se do toho vžít.Není to tak zlé že prší :D

Moje pravidla života

22. dubna 2011 v 21:44 deníček
Nikdy neříkej nikdy.
Nejes to co ti nechutná.
Každá přečtená knížka ti něco dá.
Dělej jen to co tě baví.
Když vezmeš nějakou věc vrať ji tam od kud jsi ji vzal.
Nemusíš být všude.
Někdy je lepší mlčet.
Když něco nechceš dělat,ale musíš slibuj si po celou dobu nějakou odměnu.
Něco ti nejde, nevadí nemusíš umět všechno.
Neodsuzuj lidi.
Pohlaď si štěně nebo psa a bude ti líp.
Když je ti doma zle nadíchej se čerstvéh vzduchu.
Dneska se ti nic nechce ,ale musíš do práce/školy?Dej si cironovou šťávu.

Nic ,jak si ho představit?

22. dubna 2011 v 21:32 | eweline |  Magazín(články o všem možném)
Téma týdne "Nic"
No když je nic tak nic.Nikde nic není,všude prázdnota,bílo.Nevidíme zvíře,člověka,věc prostě nic.Nemáme žádné myšlenky,nápady nic necítíme.Vlastně ani nežijeme.Všude prázdnota,jedním slovem nic.
Nebo když otevřeme blog a nevíme co psát všude prázdno,žádný nápad,žádná myšlenka.Nenapíšeme článek prostě nic nás nenapadlo tak nic.Nikde nic ,nemáme nápady ani představy.
Kdyby bylo jen nic jako třeba taková velikánská,prázdná,bílá místnost ,nic by nebylo.Žádné představy kde je brát? Ikdyž ta místnost to není nic ,ale místnost.Nic si nejde představit, je to prostě prázdnota jako bílo,bílo a nic a nic.Jak si je představit?
Vidím knížku ,tím pádem vidím něco a když tam není tak to je nic.Prostě tam nic neleží.Nic je nic.Nic nevidíme,nic neděláme.

Můj blog

22. dubna 2011 v 20:55 Nic a všechno
Můj blog Nenapadl mě žádný nadpis tak jsem dala tenhle,týká se to přece mého blogu.Tak není to můj první blog,už jsem jich pár měla a zrušila.Jednoduše nevím o čem by měl být.Mám ráda psy,Hp,oblečení,ráda maluju,fotím,píšu.A toho ještě je.Nakonec jsem založila tenhle něco o mě.Bude tady třeba to co mám ráda, něco co se děje tady v okolí ,básničky a možná sem dám sví obrázky co jsem malovala.Nevím možná i nějaký fotky.
Pořád váhám jaký dát rubryky.Vážně nevím ,zatím to bude bez nich.
To by bylo zatím všechno.No asi jo.
zatím