Prostě musí-aneb závislost

28. dubna 2011 v 16:11 |  Magazín(články o všem možném)
Někteří lidi jsou na něčem závislí ať je to:drogy,braní prášků,chození ven,čtení knížek,alkohol atd...
Ovšem někteří lidi čtou knížky normálně tím myslím že si prostě přečtou knížku.Ale já mám na mysli ty maniaky.Prostě musí číst knížku,neboli je na tom závislí.Jednou začne a chytne ho to natolik že musí pořád.
Další příklad je třeba že:Někdy,jednoho dne si onen člověk založí blog a začne psát.Líbilo se mu to a zítra otevře blog a zase začne psát.Po týdnu se z toho stane pořád.Vždycky otevře ten blog a prostě musí něco psát i když to jsou nesmyslné články.
Tomuto se říkán závislost a tak zvaní "závisláci".
Neříkám že jsme my blogeři na blogu závislí když každy den napíšeme článek.Já mluvím o těch co píšou pořád,několikrát za den a nemůžou se od toho odtrhnout.

Teď dám jiný příklad:PC hry.
Jsou lidi kteří si je občas zahrojou nebo třeba jednou za den.Ale jsou tu opět ti závisláci kteří hrajou třeba celí den a to pořád.Řekněme zhruba 12hodin denně a to každy den.
No je i něco horšího:závislost na drogách.
Párkrát si vezmeš dávku a musíš pořád.A to teda fakt musíš.Člověk je v takovém tranzu ,že pro další dávku udělá skoro cokoliv.
Odvikání je mnohdy těžké období.To si člověk musí vytrpět.Ovšem může si za to víceméně sám.
Někdy (a to je horší)člověk na drogy umře.
Člověk může být závislí na všem.Někdo na blogu,na práci,PC hrách,čtení knížek,PSP,a je tu dalších 100 způsobů závislosti.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama